קייטנות קייץ
במסגרת הקיץ קיימת קייטנות אנגלית שנקראות סאמר סקול, אותן מפעילה בדרך כלל חברת המתנ"סים. הילדים לומדים אנגלית בדרך חווייתית והמדריכים הם כולם דוברי אנגלית שרוב הזמן מדברים איתם אנגלית. ב- סאמר סקול הילדים נמצאים בין ילדים דוברי עברית ולכן בינם לבין עצמם הם מדברים עברית. אבל בכל זאת, ב- סאמר סקול האנגלית שלהם משתפרת
עם שיפור המצב הכלכלי במדינה החלו הורים לשלוח את ילדיהם לחוץ לארץ ל- summer school ללמוד אנגלית באווירה קוסמופוליטית. ב- summer school מעבר לים הילדים נמצאים בחברת ילדים מארצות רבות ועוסקים לצד הלימודים בפעילות ספורטיבית ואומנותית והכול בשפה האנגלית.
אין ספק ש- summer school משפר את האנגלית של הילדים יותר מאשר הסאמר סקול הישראלי. צמיד יש בדיחות חדשות אבל גם אם מגיעים מארץ אחת כמה ילדים, מפזרים אותם ב- summer school בין כמה קבוצות. הבעיה עם קייטנה כזו הוא המחיר הגבוה. שרוב הציבור אינו יכול לעמוד בו.
בין פעיליות הקיץ הפרטיות יש הפועלות לפי נושאים ובהן הפעילות מסתובבת סביב נושא מסוים, הן קצרות יותר מקייטנות עירוניות ומוסדיות ונמשכות בין חמישה ימים לעשרה ימים. יש קייטנת בישול, טיפוח, קייטנת ג'ודו, אומנות ועוד.

 

 

פרסום קייטנה חינם
הינכם מוזמנים להוסיף חינם פרטים על כל קייטנה או פעילות לילדים בכל הגילאים שמתקיימת בחופשים. חובה למלא את כל השדות. אי מילוי כל השדות כראוי לא יאפשר הכנסת המידע לפורטל.
פרסום המודע חינם בכפוף לתנאי השימוש באתר.
הפרטים שירשמו יתווספו לפורטל רק לאחר בדיקה מקיפה של המערכת הפורטל (האישור נתון לשיקול המערכת בלבד).

 

 

חובה למלא את כל השדות
אי מילוי כל השדות כראוי לא יאפשר הכנסת המידע לפורטל
לא לשכוח לפרסם את העיר/אזור בו מתקיימת הקייטנה !

 

 

 

קייטנות קיץ 2017 

 
קייטנות 2017 
 
 

פרסום חינם

 

website statistics