קייטנות קיץ 2016 לבחירתכם 

 

 

 

 
 

שיווק ופרסום של הקייטנה
קהל היעד של הקייטנות הם הילדים מגיל 5 עד גיל 14. הם יחליטו אם הם רוצים קייטנה זו או אחרת, גם על צד החיוב וגם על צד השלילה. את הקייטנה הזו אני לא רוצה ולזו אני מאוד רוצה. מה על שהוא ירצה הוא ינדנד להורים. ההורים הם המשלמים ולכן ההחלטה שלהם תשפיע על בעל הקייטנה. פילוח השוק נעשה על בסיס סוציו אקונומי. המחיר שאתה תציע יעמוד מול המחיר של המתחרים.
הפרסום נעשה על ידי מודעות בעיתונים מקומיים, אתרי אינטרנט ייעודיים כמו אתר זה, ברושורים ופליירים שמחולקים לילדים ליד בית הספר ובתיבות הדואר באזורים המאוכלסים בזוגות צעירים ופרסום ברדיו המקומי.

 

 

ארגון הסעות לקייטנות
כדי להביא את הילדים לקייטנה צריך לארגן הסעה יומית של החניכים אל שטח הפעילות של הקייטנה. כמו כן יש לדאוג להסעות מהקייטנה לפעילות מחוץ לתחומי הקייטנה. לשם כך צריך לסגור חוזה עם חברת הסעות. אך לפני סגירת החוזה יש לבדוק שלחברה יש מספיק רכבים, שהרכבים בטיחותיים, שיש להם נהגים מיומנים עם רישיון להסעת נוסעים בעיקר ילדים וכמובן שלחברה יש ביטוח.

 

 

פעילות כיף בחוץ לתחומי הקיטנה
הכנת הפעילות מחוץ לתחומי הקייטנה – לסגור זמן רב מראש, על תאריכים עם בריכת שחייה, חוות סוסים או כל אטרקציה אחרת שאתם מתכננים עבור החניכים. בקרו במקום תבדקו כמה ילדים המקום יכול להכיל בעת ובעונה אחת, כמה אנשי צוות המקום מספק, האם יש להם ביטוח, האם יש מספיק מקומות מוצלים ברזי מים ומה מצב השירותים. אתם מצידכם צריכים לדאוג שיהיו לכם מיכלי מים ניידים עם שתייה קרה וכוסות חד פעמיים.
ג'מבורי – מיועד בדרך כלל לילדים עד גיל שמונה. ודאו שהמקום בטיחותי, את מצב המתקנים ושיש למקום ביטוח.
לונה פארק – בכל לונה פרק יש מתקנים שמיועדים לגילים שונים מפעוטות ועד למבוגרים בעלי נפש של ילד. אם החלטתם לקחת את הקייטנה ללונה פארק תדעו שאתם צריכים לפצל את הקייטנה לקבוצת קטנים וקבוצת גדולים. לכל קבוצה למנות אחראי ושני מדריכים על כל 15 ילדים. אל הקייטנה צריך לצרף איש בטחון.

שרותים נלווים לקייטנות
מפעל הקייטנות דורש ארגון מוקדם ולוגיסטיקה מיוחדת כדי שבזמן הקייטנות לא תהינה תקלות. ארגון קייטנה מתחיל באיתור מקום שבו תתקיים הקייטנה ממשיך עם הסעות לקייטנה, אטרקציות לילדים, חולצות, כובעים, ואולי מתנות לנרשמים, מזון לילדים, פעילויות בבריכת שחייה, פעילות ביער, בלונה פארק ובמקומות נוספים, החתמת אומנים שישעשעו את הילדים ועוד...
במסגרת פורטל הקייטנות פתחנו לוח מודעות עבור עסקים שמעוניינים לתת שירותים לקייטנות וגם עבור מנהלי קייטנות שמחפשים את נותני השירותים הנלווים שנחוצים לקייטנות.
הפרטים שירשמו יתווספו לפורטל רק לאחר בדיקה מקיפה של המערכת הפורטל (האישור נתון לשיקול המערכת בלבד ולתנאי השימוש באתר)

 

 

 
הפעלה וחינוך עם בעלי חיים
רוצים להכניס חיים לקייטנה?
אנו מזמינים אתכם לשלב את תכניות ההדרכה שלנו - גם בקייטנה שלכם.

כדי לקרוא עלינו עוד: www.hay-yeled.org.il

שם: חי-ילד

טל: 08-6809266

מייל: argentaro@kfar-aza.org.il


תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 

 

 
 
 

דרושים מדריכים לקייטנות

 

website statistics