קייטנות בישול
בקייטנות בישול הילדים לומדים באופן עקיף מתמטיקה תוך שהם שוקלים חומרי מזון ולומדים על יחס כמויות בין קמח סוכר ושומן בעוגות ובכלל בהכנת מאכלים על פי מתכונים. בקייטנה הילדים לומדים סדר וניקיון, נימוסי שולחן ועל אסתטיקה.
לפני שאתם רושמים את ילדיכם לקייטנת בישול כדאי מאוד לבדוק היכן הפעילות מתקיימת, כמה ילדים משתתפים בקבוצה, איך נראה המטבח, האם הוא מאובזר כהלכה ואם אתם שומרי כשרות, האם יש למפעיל הקייטנה תעודת כשרות. והעיקר לבדוק שיש לו ביטוח. אם לילדיכם יש בעיות באכילה או בצורת האכילה, קייטנת בישול תשפר את התנהגותו עד מאוד.

 

 

קייטנת בישול

בכל רחבי הארץ יש כיום קייטנות בישול. הקייטנות האלה נמשכות בדרך כלל שמונה ימים כשכל מפגש נמשך בין ארבע לחמש שעות. הלימוד בקייטנת בישול נעות בין בישול בסיסי לילדים צעירים, לימוד שיטות בישול מקצועיות, אפיית עוגות, עיטור עוגות, עולם התבלינים, בישול סביב העולם שבו הילדים לומדים להכין מאכלי עמים ומאפיינים של מאכלים בארצות שונות. בסוף כל יום הילדים יושבים סביב שולחן ואוכלים ממעשי ידיהם.

 

 

קייטנת בישול לצעירים
הקייטנה מתקיימת בחיפה ובתל אביב - קייטנת בישול מיועדת לילדים ולבני הנוער המעוניינים ללמוד בישול. הקייטנה מעניקה שילוב של פעילויות כפיות ולימודי בישול ואפיה שאפשר לעשות שימוש בהם באופן מיידי בבית. מטרת הקייטנה היא לאפשר לילדים ולנער להכין מנות במגוון רב של טעמים, וגם השבחת הטעם הקולינארי שלהם.

 בין הנושאים הנלמדים יש להזכיר: מאכלי עמים, סדנאות אפייה מתוקים, מתכונים לילדים, לחמים, הכנת גלידה ומיצים טבעיים, תזונה בריאה ונכונה ועוד.
יש קייטנה וחייפה ובתל אביב

חיפה: 04-8302000
dangourmet@danhotels.com


תל אביב: 1-700-502-999
info@dangourmet.co.ilתגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 
קייטנות 2017 

 
קייטנות קיץ 2017 

 

 

 

 
 
 

website statistics