קייטנות בישול
בקייטנות בישול הילדים לומדים באופן עקיף מתמטיקה תוך שהם שוקלים חומרי מזון ולומדים על יחס כמויות בין קמח סוכר ושומן בעוגות ובכלל בהכנת מאכלים על פי מתכונים. בקייטנה הילדים לומדים סדר וניקיון, נימוסי שולחן ועל אסתטיקה.
לפני שאתם רושמים את ילדיכם לקייטנת בישול כדאי מאוד לבדוק היכן הפעילות מתקיימת, כמה ילדים משתתפים בקבוצה, איך נראה המטבח, האם הוא מאובזר כהלכה ואם אתם שומרי כשרות, האם יש למפעיל הקייטנה תעודת כשרות. והעיקר לבדוק שיש לו ביטוח. אם לילדיכם יש בעיות באכילה או בצורת האכילה, קייטנת בישול תשפר את התנהגותו עד מאוד.

 

 

קייטנת בישול

בכל רחבי הארץ יש כיום קייטנות בישול. הקייטנות האלה נמשכות בדרך כלל שמונה ימים כשכל מפגש נמשך בין ארבע לחמש שעות. הלימוד בקייטנת בישול נעות בין בישול בסיסי לילדים צעירים, לימוד שיטות בישול מקצועיות, אפיית עוגות, עיטור עוגות, עולם התבלינים, בישול סביב העולם שבו הילדים לומדים להכין מאכלי עמים ומאפיינים של מאכלים בארצות שונות. בסוף כל יום הילדים יושבים סביב שולחן ואוכלים ממעשי ידיהם.

 

 

קייטנה בראשון לציון
בשבועיים - שלושה הראשונים של אוגוסט אקיים קייטנה לגילאי 3 (אפשרי גם גילאי שנתיים+ ומעלה כאשר אני ארשום מקסימום 6 - 7 ילדים. החלה הרשמה מוקדמת ויש כבר נרשמים אז כדאי למהר!
ולפרטים המלאים: הקייטנה כוללת סדנת השף הצעיר (נכין ביחד ארוחות), עבודות יצירה, הקראת סיפורים, איפור פנים, משחקים, מגוון הפעלות ועוד מלא הפתעות!!!
הקייטנה כוללת את כל הארוחות (בוקר, צהריים, לטעימה אחה"צ פרי ובין לבין ארטיקים וכל מיני מדי פעם).
העלות היא 1,200 ש"ח לשבועיים הראשונים + 60 ש"ח לביטוח, לגבי שבוע נוסף- תלוי בכם אם יהיה ביקוש.

ניתן לפנות אליי: רביד 054-5962605 להרשמה המוקדמת

אתר: https://www.facebook.com/ravid.blau.3


תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 
קייטנות 2017 

 
קייטנות קיץ 2017 

 

 

 

 
 
 

website statistics