קייטנות מחשבים
 קייטנת מחשבים מתאימה גם לילדים מגיל שתיים עשרה ועד חמש עשרה. הם לומדים בדרך חווייתית על עולם האינטרנט, בניית אתרים, סטארט אפ, פיתוח תוכנות ויישומים לטלפונים סלולאריים עוד תחומים שביום יום אין להם הזדמנות להכיר.
קייטנת מחשבים משלבת בין עולם המחשב לפעילות חברתית ומספקת ימי כיף, יציאה לבריכת שחייה, סרטים ועוד אטרקציות מגוונות.
כאשר אתם מתכוונים לרשום את הילדים לקייטנה כלשהי רצוי מאוד לבדוק שיש למפעיל הקייטנה רישיון וביטוח. בקייטנת מחשבים יש לבדוק כמה מחשבים יש במקום ומה ההכשרה שיש למדריכים ואיזה פעילויות נוספות ימלאו את זמנם של הילדים.

 

 

קייטנת מחשבים

קייטנות מחשבים משלבות בין המחשב על תחומיו השונים וכיף. בכל קייטנת מחשבים יש לילדים הזדמנות ללמוד תחומי מחשב שהם לא מכירים. הקייטנה מאפשרת לילדים המשתתפים בה לבחור את התחומים המועדפים עליהם ולהרחיב ולהעמיק את הידע גם לתחומים אחרים.התחומים שקייטנת מחשבים נוגעת בהם מגוונים: פיתוח משחקים ותוכנות, עולם המולטימדיה והתלת מימד, בניית אתרים לילדים, תחומי הרובוטיקה והחומרה, עולם האינטרנט ועוד.

 

 

 
קייטנות מחשבים וכיף
קייטנות מחשבים וכיף הן פרי של החברה אינטרסקול שהיא מאמינה בחדשנות וביצירתיות.  הנרשמים לקייטנה משתתפים בסדנאות טכנולוגיות מיוחדות ומהנות עם פרויקטים אישיים וקבוצתיים.

הפעילות של הקייטנה מבוססת על מגוון נושאים, כלל תוצרים המועלים לאתרים שונים או תוצרים שישולבו באתרים כמו: myspace ,facebook ,windows live you tube ועוד.

הקייטנה עבור הישובים הבאים: תל מונד, כפר סבא, הוד השרון, פתח תקווה, הרצליה, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, סביון, ראשון לציון, באר יעקב, נס ציונה, רחובות, גן יבנה, אשדוד, מבשרת ציון, נווה שלום, ירושלים, בית שמש, מודיעין, באר שבע ועוד.

פרטים נוספים: 1700-50-2400


תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 
קייטנות 2017 

 
קייטנות קיץ 2017 

 

 

 

 
 
 

website statistics