קייטנות קוסמים
 קסמים תמיד משכו אותנו גם כילדים וכיום כמבוגרים. ברוב הקייטנות מכירים את האהבה הזו ומשלבים הופעה של קוסם במסגרת האטרקציות. בסאמר סקול ההופעה נערכת באנגלית. גם בקייטנת summer school ממילא הכל מתנהל באנגלית.
קייטנת קוסמים נמשכת רק שבוע אחד. היא פתרון טוב להורים שצריכים להעסיק את הילדים עוד כמה ימים עד שיוכלו לקחת חופש ולבלות עם הילדים בעצמם. לפני שרושמים את הילדים לקייטנת קוסמים חשוב לבדוק כמה ילדים יהיו בכל קבוצה, האם יש למפעיל רישיון לקייטנה והאם יש לו ביטוח.

 

 

קייטנת קוסמים

קייטנות קוסמים מתקיימות בעיקר במרכז הארץ. במסגרת הקייטנה הילדים לומדים לבצע קסמים שונים, קסמים עם קלפים, קסמי טלפתיה, שימוש באביזרים שונים, צורת עמידה על במה ועוד. קייטנות קוסמים משלבות ימי כיף לילדים כמו יום מים, שבאותו יום הם גם לומדים קסמים עם מים, יום בגן חיות הוא יום שלומדים העלמת חיות ועצמים נוספים, לאורך הקייטנה הם מתכוננים למופע הסיום שבו הם מופיעים במופע כמעט מקצועי בפני ההורים, חברים ועוד מוזמנים.

 

 

קייטנת הקוסם בחופש הגדול
קייטנת הקוסם של קליוסטרו מתקיימת ברעננה ומתאימה לגילאי 6-16 ללא צורך בידע מוקדם והיא חוויה נפלאה אשר תישאר אימם לכל החיים,. במהלך הקייטנה הילדים ילמדו איך לעשות...קייטנת קוסמים, להטוטנות ואומנויות הקרקס
קייטנת קוסמים שכוללת אימוני קרקס בה יצרפו תרגילי יוגה ויוגה צחוק. במהלך  3 שבועות, הילדים ילמדו להיות קוסמים ולוליינים בקרקס  ויהנו מכל רגע. השיטות הנלמדות עוזרות להתפתחות קוגניטיבית ומוטורית: יציבה נכונה, נשימה נכונה, תזונה נכונה, הרפיה וריכוז. הפעילות הזאת... 
קייטנות 2017 

 
קייטנות קיץ 2017 

 

 

 

 
 
 

website statistics