הדפסת חולצות וכובעים לקייטנות
לרוב הקייטנות יש סמל. הדפסת סמל הקייטנה על חולצות וכובעים מעניק לילדים "גאוות יחידה" ומקל על המדריכים לזהות את הילדים ששיכים לקייטנה שלהם כאשר נמצאים מחוץ לשטח הקייטנה. אם אתם כישרוניים ויצירתיים הכינו את הלוגו בעצמכם ולא גשו לגרפיקאי שיכין לכם לוגו. ספרו לו על אופי הקייטנה ואיזה צבעים מאפיינים אותה. עם הלוגו לכו לבית דפוס והזמינו כובעים וחולצות בצבע אחיד. לכל ילד שנרשם לקייטנה צריך לתת בעת ההרשמה כובע אחד ושתי חולצות ולהדגיש להורים שהילדים חייבים לבוא כל יום בתלבושת הקייטנה קודם כל מטעמי בטיחות. גם למנהל הקייטנה זה יעשה טוב על הנשמה לראות את ים הילדים עם הסמל והצבע הייחודיים לקייטנה שלו.

 

 

קייטנות לילדי הגן

כאשר החופש מגיע ההורים של ילדים בגיל הרך תמיד בבעיה כי רוב הגנים נסגרים. הקייטנות לילדי הגן הן פתרון נוח וטוב עבור ההורים שעובדים וגם כיף לילדים שמבלים בפעילויות לא שיגרתיות כגון: משחקים לילדים, שירים, ריקודים, פעילויות יצירה ועוד...

 

 

קייטנת קיץ חלום
הקייטנה היא קייטנה לילדי הגן וכיתות א' עד ה'. במקום שפע אפשרויות לפעילויות מגוונות לילדים כך שלילדים לא יהיה משעמם לרגע. הקייטנה מתקיימת בפארק שעשועים המציע פתרונות עבור כל הצרכים של הילדים במהלך החופש הגדול.

הילדים יכולים ליהנות מכל המתקנים שנמצאים במקום תחת השגחה צמודה של המדריכים. בית חלומותיי הוא המקום בו מתקיימת הקייטנה ומדובר על מרכז שעשועים בשטחים מקורים ממוזגים.

קישור לאתר הקייטנה:
www.dreamland.co.il/31


תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 
קייטנות קיץ 2017 

 
קייטנות 2017 

 

 
 
 
 

website statistics