קייטנות בצפון
 קייטנות עירוניות נמשכות ברובן שלושה שבועות, גם במתנ"סים נמשכות רוב הקייטנות שלושה שבועות. בין הקייטנות הפרטיות יש קייטנות שנמשכות ארבעה ימים עד שבוע. יש קייטנות מחשבים, ספורט על תחומיו השונים, קייטנת אילוף כלבים, דפי צביעה לילדים, קייטנות מים, בישול דוגמנות, אומנויות שונות, קייטנות שמשלבות שחייה, יוגה ואומנות. בקייטנות עירוניות וקייטנות מתנ"ס יש בדרך כלל מחזור אחד. בקייטנות פרטיות יש מספר מחזורים קצרים. בכל מקרה לפני ההרשמה כדאי לבדוק עם הצאצא מה התחום שמושך אותו יותר ולרשום אותו לקייטנה שתעביר לו את הזמן בכיף וחלילה לא בניגוד לרצונו.

 

 

קייטנות בצפון

קייטנות בצפון הארץ יש מבחר קייטנות מגוון. מקייטנות עירוניות וקייטנות של המתנ"סים ועד קייטנות שפועלות בקיבוצים עם לינה. יש קייטנות במוזיאונים, ובאוניברסיטאות, קייטנות טבע ואקסטרים, סאמר סקול, גם מגוון המחירים נע ממחירים שווים כמעט לכול נפש ועד לקייטנות אלפי שקלים.

 

 

גרשגורן קייטנות
קייטנת א. גרשגורן היא לא קייטנה רגילה אלא יש לה אופי מיוחד, אשר מעניקה לילדים במהלך הקיץ חוויה בלתי נשכחת. אהרון ואילנה גרשגורן, שני הם מורים לחינוך גופני פתחו לפני 40 שנה קייטנה קטנה בבית מכבי בשם קייטנת א. גרשגורן.
 כיום אהרון הוא ראש היחידה לחינוך גופני בטכניון ובעל תואר דוקטורט ואילנה , M.A בחינוך מביאים את הניסיון והידע שלהם לכל ילדי הקייטנה באמצעות הפעילויות מודרניות והאטרקטיביות.

www.gershgoren-keytana.com

טלפון: 04-8246442
נייד: 052-2413230
מייל: keytanana@gmail.com


תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 
קייטנות קיץ 2017 

 
קייטנות 2017 

 

 
 
 
 

website statistics