קייטנות קיץ 2016 לבחירתכם 

 

 

ניהול קייטנות
כדי להפעיל קייטנה צריך להתחיל חודשים רבים לפני חודש יולי. בשנים האחרונות יש נטייה לתת לכל קייטנה אופי מיוחד וספציפי. כלומר קייטנה סביב נושא. יופי, עלה לכם בראש רעיון מצוין, להפעיל קייטנה אומנות. אתם טובים בעבודה עם ילדים יש לכם כשרון לציור ופיסול בחומרים שונים והחלטתם שאתם רוצים להפעיל בקיץ הקרוב קייטנה לילדים מכתה א' ועד כתה ו'. ראשית אתם צריכים למצוא מקום מתאים לאכלס את הילדים. אחר כך לבדוק מחירים של חומרים, מזון, הסעות, שכר מורים ומדריכים ומחירי הביטוח. כשיש בידכם את הנתונים, צריך לעשות תחשיב כמה עליכם לגבות מההורים עבור כל ילד כך שיישאר בידכם רווח. ואז להתחיל את המרוץ להשגת הרישיונות ממשרד החינוך, משרד הבריאות והרשות המקומית.

 

 

קייטנות בחולון

חולון מתפארת בעשרות קייטנות במגוון תחומים החל מקייטנת ספורט, קייטנת אנגלית, קייטנת אומנות, קייטנת טבע ועוד. אין ספק שלילדים בחולון לא ישעמם בקיץ.

 

 

הקייטנות של החברה להגנת הטבע
החברה להגנת הטבע מארגנת קייטנות כאשר מטרת הפעילויות היא לחבר את הילדים לטבע ולסביבה, בשילוב לימודים, כיף ויצירה. הקייטנות של החברה להגנת הטבע שונות מכל קייטנה אחרת ויש להם יתרונות שפשוט אין במקום אחר: הזדמנות להיות עצמאיים ובוגרים, לרכוש מיומנויות וערכים, להכיר חבר'ה חדשים ולבלות בטבע הקסום של הארץ – הזדמנות לחוויה מיוחדת שתלווה אתכם כל החיים…
תגובות הגולשים

נכתב ע"י מישהו בתאריך 30/07/2010
הכי טוב טבע !!! angry crying tongue


נכתב ע"י יוני בתאריך 27/03/2011
smileממליץ בחום להצטרף לקייטנה טבע. זה מאוד חינוכי וכיפי.
שיהיה לכם חופשה נעימה.


שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 

 

 
 
 
 
 

website statistics