קייטנות קיץ 2016 לבחירתכם 

 

 

ניהול קייטנות
כדי להפעיל קייטנה צריך להתחיל חודשים רבים לפני חודש יולי. בשנים האחרונות יש נטייה לתת לכל קייטנה אופי מיוחד וספציפי. כלומר קייטנה סביב נושא. יופי, עלה לכם בראש רעיון מצוין, להפעיל קייטנה אומנות. אתם טובים בעבודה עם ילדים יש לכם כשרון לציור ופיסול בחומרים שונים והחלטתם שאתם רוצים להפעיל בקיץ הקרוב קייטנה לילדים מכתה א' ועד כתה ו'. ראשית אתם צריכים למצוא מקום מתאים לאכלס את הילדים. אחר כך לבדוק מחירים של חומרים, מזון, הסעות, שכר מורים ומדריכים ומחירי הביטוח. כשיש בידכם את הנתונים, צריך לעשות תחשיב כמה עליכם לגבות מההורים עבור כל ילד כך שיישאר בידכם רווח. ואז להתחיל את המרוץ להשגת הרישיונות ממשרד החינוך, משרד הבריאות והרשות המקומית.

 

 

קייטנות בחולון

חולון מתפארת בעשרות קייטנות במגוון תחומים החל מקייטנת ספורט, קייטנת אנגלית, קייטנת אומנות, קייטנת טבע ועוד. אין ספק שלילדים בחולון לא ישעמם בקיץ.

 

 

האקדמיה הצעירה - קייטנות לגיל הרך
היא מערכת חינוכית מקצועית, ערכית ונעימה, המבוססת על יסודות המקנים לדור הבא חום, אהבה, מיומנויות וכישורי חיים. האקדמיה הצעירה כוללת שבעה קמפוסים בחיפה, בקרית חיים מזרחית, בקרית מוצקין, כפר סבא, רעננה, הוד השרון. גני הילדים פועלים על פי רישיון של משרד החינוך, משרד הבריאות וגורמי בטחון ובטיחות.תגובות הגולשים

נכתב ע"י מריה קסל בתאריך 3/07/2010
הילדים שלי היו בקייטנה אחרת ולא ממש היו מרוצים.
עכשיו אני חוששת לשלוח אותם עוד פעם לקיטנה שאולי לא תהיה טובה.
האם מישהו מכיר קיטנה זאת ויכל להמליץ או לפחות לספר לי אם כדאי?
תודה מראש,
מריה


שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 

 

 
 
 
 
 

website statistics