קייטנות קיץ 2016 לבחירתכם 

 

 

קייטנות במרכז
יש קייטנות למדענים צעירים שמתקיימות באוניברסיטאות, קייטנות איפור וטיפוח, קייטנות בישול, קייטנת תיאטרון, מחול, קפוארה, טקוואנדו, קוסמות, סאמר סקול ועוד. יש קייטנות שיש להם מספר מועדים לאורך כל החופש הגדול והורים שרוצים יכולים לגוון את פעילות הילדים לאורך כל הקיץ. כמובן שיש לזה מחיר לא קטן אך בצידו יש שקט נפשי שהילדים לא מבלים את ימיהם בשינה ומול המחשב בלבד ואפילו דפי צביעה להדפסה או משחקים אחרים לא מעניין אותם.

 

 

קייטנות במרכז

מספר הקייטנות במרכז הארץ והמבחר של סוגי קייטנות הוא הגדול והעשיר ביותר מכל שאר האזורים בישראל. במרכז הארץ אפילו הקייטנות העירוניות מתפרשות על פני תחומים רבים ומגוונים. מבחר הקייטנות הפרטיות עולה על כל דמיון וכמוה גם קשת המחירים. מקייטנות שעולות מאות שקלים ל-2-3 שבועות מלאים ונמשכות משעה שמונה ועד אחת וחצי בצהריים ועד קייטנות פרטיות שעולות כמה אלפי שקלים לארבעה עד חמישה ימים ונמשכות משמונה וחצי בבוקר ועד אחת בצהרים בלבד.

 

 

קייטנה בראשון לציון
בשבועיים - שלושה הראשונים של אוגוסט אקיים קייטנה לגילאי 3 (אפשרי גם גילאי שנתיים+ ומעלה כאשר אני ארשום מקסימום 6 - 7 ילדים. החלה הרשמה מוקדמת ויש כבר נרשמים אז כדאי למהר!
ולפרטים המלאים: הקייטנה כוללת סדנת השף הצעיר (נכין ביחד ארוחות), עבודות יצירה, הקראת סיפורים, איפור פנים, משחקים, מגוון הפעלות ועוד מלא הפתעות!!!
הקייטנה כוללת את כל הארוחות (בוקר, צהריים, לטעימה אחה"צ פרי ובין לבין ארטיקים וכל מיני מדי פעם).
העלות היא 1,200 ש"ח לשבועיים הראשונים + 60 ש"ח לביטוח, לגבי שבוע נוסף- תלוי בכם אם יהיה ביקוש.

ניתן לפנות אליי: רביד 054-5962605 להרשמה המוקדמת

אתר: https://www.facebook.com/ravid.blau.3


תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 

 

 
 
 
 
 

website statistics