קייטנות קיץ 2016 לבחירתכם 

 

 

קייטנות במרכז
יש קייטנות למדענים צעירים שמתקיימות באוניברסיטאות, קייטנות איפור וטיפוח, קייטנות בישול, קייטנת תיאטרון, מחול, קפוארה, טקוואנדו, קוסמות, סאמר סקול ועוד. יש קייטנות שיש להם מספר מועדים לאורך כל החופש הגדול והורים שרוצים יכולים לגוון את פעילות הילדים לאורך כל הקיץ. כמובן שיש לזה מחיר לא קטן אך בצידו יש שקט נפשי שהילדים לא מבלים את ימיהם בשינה ומול המחשב בלבד ואפילו דפי צביעה להדפסה או משחקים אחרים לא מעניין אותם.

 

 

קייטנות במרכז

מספר הקייטנות במרכז הארץ והמבחר של סוגי קייטנות הוא הגדול והעשיר ביותר מכל שאר האזורים בישראל. במרכז הארץ אפילו הקייטנות העירוניות מתפרשות על פני תחומים רבים ומגוונים. מבחר הקייטנות הפרטיות עולה על כל דמיון וכמוה גם קשת המחירים. מקייטנות שעולות מאות שקלים ל-2-3 שבועות מלאים ונמשכות משעה שמונה ועד אחת וחצי בצהריים ועד קייטנות פרטיות שעולות כמה אלפי שקלים לארבעה עד חמישה ימים ונמשכות משמונה וחצי בבוקר ועד אחת בצהרים בלבד.

 

 

קייטנות ומחנה קיץ - יזמי העתיד
קייטנות יזמי העתיד משתמשות בשיטת SEISEI ,אשר פותחה  על ידי ד"ר אייל דורון, ושמה דגש על פיתוח חשיבה יצירתית ועל מוכנות לעולם החדש אצל ילדים ובני הנוער. דרך תרגילים, משחקים ואתגרים הילדים רוכשים ניסיון בפיתוח מיומנויות הכרחיות למאה ה – 21. מדובר על מיומנויות כמו:
יכולת לגמישות מחשבתית וחשיבה ביקורתית, פיתוח יוזמה ותושייה, עבודה בסביבה משתנה ומלאה בהזדמנויות מסוגלות וערך עצמי.

www.seisei.co.il

אימייל: info@seisei.co.il
טלפון: 072-3924008


תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 

 

 
 
 
 
 

website statistics