קייטנות קיץ 2016 לבחירתכם 

 

 

קייטנות במרכז
יש קייטנות למדענים צעירים שמתקיימות באוניברסיטאות, קייטנות איפור וטיפוח, קייטנות בישול, קייטנת תיאטרון, מחול, קפוארה, טקוואנדו, קוסמות, סאמר סקול ועוד. יש קייטנות שיש להם מספר מועדים לאורך כל החופש הגדול והורים שרוצים יכולים לגוון את פעילות הילדים לאורך כל הקיץ. כמובן שיש לזה מחיר לא קטן אך בצידו יש שקט נפשי שהילדים לא מבלים את ימיהם בשינה ומול המחשב בלבד ואפילו דפי צביעה להדפסה או משחקים אחרים לא מעניין אותם.

 

 

קייטנות במרכז

מספר הקייטנות במרכז הארץ והמבחר של סוגי קייטנות הוא הגדול והעשיר ביותר מכל שאר האזורים בישראל. במרכז הארץ אפילו הקייטנות העירוניות מתפרשות על פני תחומים רבים ומגוונים. מבחר הקייטנות הפרטיות עולה על כל דמיון וכמוה גם קשת המחירים. מקייטנות שעולות מאות שקלים ל-2-3 שבועות מלאים ונמשכות משעה שמונה ועד אחת וחצי בצהריים ועד קייטנות פרטיות שעולות כמה אלפי שקלים לארבעה עד חמישה ימים ונמשכות משמונה וחצי בבוקר ועד אחת בצהרים בלבד.

 

 

קייטנת רכיבה בחופש הגדול
קייטנה זו  מתקיימת בחוות הסוסים שבפארק הלאומי של רמת גן במהלך החודשים יולי אוגוסט 2017. בין פעילויות הקייטנה אפשר להזכיר את שיעורי הרכיבה בהתאם לרמת הרוכב, שיעורי ממשק וטיפול בסוסים הכוללים למידה על הסוס ועולמו, טיפול בסוסים ובציוד הקשור לרכיבה.
ליד הפעילויות הקשורות באופן ישיר לרכיבה יתקיימו גם סדנאות יצירה, ג'אגלינג, ספורט, יציאה לספארי, הרצאות בנושאי העשרה שונים ועוד.

www.soosim.org.il/קייטנת-רכיבה-קיץ-2017/

info@soosim.org.ilתגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 

 

 
 
 
 
 

website statistics